Kas Kreekasse augusti reisi praegu ostes 5600.- on soodne või mitte? On keegi viibinud selles hotellis? Plaan minna lapsega. Kas seal on lapsega piisavalt tegevust ja on keegi viibinud
Hotell Gondola** -milline lastebassein seal on? kas keskus on jala väga kaugel? Kas augusti keskpaigas on ok sinna minna (kuumus jne)?