Internetist otsides olen leidnud, et sinna kaevandusse pääseb vähemalt 2 erinevast linnast - Wieliczkast ja Bochniast!? Kes on käinud võiksid jagada kogemusi!? Nimelt plaanis suvel sinna kanti sõita! Ette tänades,