Tere
Mul juba eluaeg austraalia eluunistuse maa olnud, ja ei jõua gümnaasiumi lõpetamist ära oodata ( 1 aasta veel jäänud), tahaks kohe austraaliasse minna. Need kes kohapeal, äkki oskate öelda kas on kerge seal jalgu alla saada ja kooli edasi minna, olen keskmisest eesti perest. Hea on asja juures muidugi see, et ma tuleks austraalia aja järgi ju talvel ja siis oleks pool aastat aega :)
Ootan häid soovitusi ja nõuandeid :) Ühendust saab ka [email protected]