Kõigile eestlastele green card!

Kõik soomlased saavad automaatselt USAsse sisenedes green cardi, kuna neil on EL kaudu teatud leping sõlmitud USAga. Üks soomlane rääkis, et eesti teeb ka varsti sellise lepingu ja kõik saame riiki sisenedes green cardi. Millal see võiks juhtuda? Ja mis saab neist eestlastest, kes seal praegu illegaalselt?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased