Hei kohalikud või muidu Pariisi tundjad! Kas oskate soovitada konkreetseid külastamist väärt kohvikuid Pariisis, mis ei ole ehtsad turistilõksud, kus võib kuulata prantsuse šansoone (või ka muud sorti muusikat) elavas esituses ning kus kõhutäie hind hinge päris kinni ei nööri?