Kogemusi L-Ameerika tripist?

Tere Plaan jalutada Peruust läbi boliivia põhja tsiilisse või vastupidi mööda inkade radasid. ja kui õnnestub, külastada ka Buenos Airest paar-kolm päeva. Tsiilis käidud ja Santiago eriti muljet ei jätnud, seega küsimus, kas kellelgi on kogemusi suund euroopa-buenos aires-antofagasta? Kuidas lennupiletid on? Peruu või Buenos Aires, kus on ilusam ja mõtekam paar rannapäeva teha? arvestades kõrgusi oleks mõtekam hakata tsiilist ronima mitte limast? Mis kohad peaks veel kindlasti läbi käima või mis tuuri läbi tegema (peale üldtuntute)? Ajareservi on 2,5-3 nädalat kohapeal. Liikuda plaanis ööbusside ja rendikaga. Kuidaqs on ööbussid peruus ja boliivias?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased