Kogemused kirjuta SIIA!

Soovin ise minna sügiseks sep-okt Hispaniasse tööle rekkajuhiks.Pole veel otseselt neti kaudu tööd otsinud, kuid olen ka millegi pärast arvamusel, et kui lähen kohapeale, eks siis lehes neid kuulutusi vast ikka, või käin lausa küsimas kas vajatakse jne. Kuidas teil on olnud töö otsimisega lood Hispaanias?Räägiks ka palkadest ning ka naljakatest ja kurbadest kogemustest. Kuna endal puuduvad kogemused euroopas töö otsimisega, siis oleks hea kuulda uut ja huvitavat teilt. Tean, et ilma khispaania keeleta seal hakkama ei saa, seega kuna mul pere tuleb kah, mina naine ning väüike laps, sisi naine hetkel õppib usinalt keelt, sest arvatvasti laps lasteaeda ning läheb ka naine tööle. Ootan huviga teie kogemusi, ning nõuandeid.Vibolla isegi leidub kedagi kes rekkajuht seal?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased