Kiire küsimus: Kreeta-Georgioupolis

Plaan minna nüüd kohe Kreetale. Hotelliks pakuti FERENIKI HOTEL- Georgioupolis. Siiani suutsin leida paar kommentaari ja needki mitte kaasmaalastelt ja üdini negatiivsed.

Äkki on mõni kaasmaalne, kes seda kanti teab-tunneb ja oskab kommenteerida, kas tasub sinna minna üldse? Ja ilm...kas paregu on liig külm? Ilmateated näitavad nii erinevalt aga erilist kuuma just ei ootagi. Äkki keegi on seal või tulnud just ja teab?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased