Kes sellel kevadel Poola teedel sõitnud?

Tere! Andke teada, kes on sellel kevadel Poola poole mingi sõiduvahendiga läinud, millises seisus on lõik Augustow(tee 61)-Lomža(63)-Ostrow Mazowiecka(18)-Varssav. Või kes on kasvõi osa sellest teest läbinud.Paar aastat tagasi oli see tee remondi all, kas nüüd on ta lõpuks valmis saanud? ;) Ja milline on olukord sinnapoole piiridel praegu?Ehk siis kui kaua aega teil piiriületused läksid?

Ette tänades ikka kah:)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased