keegi on liikumas tallinna?

kas on keegi minemas londonist tallinna reede v laup? h2dast oleks vaja yks pintsak toimetada Tallinna, aga DHL seda laup l6unaks kohale ilmselt ei toimeta. Tooksin ise lennujaama 2ra ja maksaksin natuke cashi vaeva eest. Kui keegi kardab, et seal midagi illegaalset on, siis j2tan pintsaku pakkimata ja saate ise kontrollida, et narkootikume ma eestisse ei smuugelda :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased