Söidame suvel laevaga saksamaalt ventspilsi transiitnumbriga ja peame terve päeva ventspilsis veetma. Kas on olemas valvatavaid parklaid linnas?Kardame hirmsasti vargaid.Vöi ei ole see seal öigustatud?! Mida üldse ventspilsis vöi selle kandis huvitavat teha oleks? ette tänades saarlane