Tahaks küsida targemate käest, kas Sri Lankale on mõtet minna aprilli keskel?
Broneerisin reisi Hikkaduwasse, Coral Garden hotelli. Lugesin veebist et aprillis sademete hulk pidi kolmekordistuma märtsiga võrreldes.
Kas on keegi olnud Hikkaduwas? KAs see on hea linn kuhu hotell valida? Plaanis on palju ringi käia ning maad vaadata.
Tänan!