Üks hilinenud küsimus. Kõik muudkui räägivad reisimuljetest, aga kuskilt ei selgu, kas Montenegro ja Serbia on viisavabad. Horvaatias oleme kolm suve järjest käinud (autoga) sel suvel mõtlesime natuke edasi põrutada. Äkki oskab keegi öelda, millised endised Jugoslaavia riigid on viisavabad ?