Kuulsin kuulujuttu, justkui Legolandi pileti ettenäitamine vabastaks Store Baelti sillamaksust (200DKK). Internetist sellele mingit kinnitust pole leidnud. Kas ehk keegi teab, on sellel jutul mingi tõepõhi all või on tegu soovunelmaga?