Kas keegi vïks jagada kogemusi Hollandi kanti hääletamise kohta?

On plaan minna s6brannaga(m6lemad 17) suvel häälega hollandisse.. kas kellegil on kogemusi sinna hääletamise kohta ja kui jah, siis kas v6iks neid palun jagada? Kaua sinna s6it aega v6ib v6tta? Kas rekade peale saab kaks h22letajat kah? Läbi milliste maade on raske hääletada? Kus ööbida? Ette tänades.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased