Oleks vaja Palestiinas käia. Aga ei tea isegi millest alustada. Kui see on võimalik, siis mille kaudu? või võib otse Palestiinasse minna? huvitav, kas turistidele on lubatud siisepääs erinevatesse linnadesse või on seal linnad kinni? kuidas see asi üldse käib..