Kas Havai või USA läänerannik koos Havai'ga - 2 nädalat?

Palun pange oma arvamus, et milline teguviis oleks kõige mõistlikum?
Minek oleks kaheks nädalaks ja läbi reisifirma. Kas minna vaid Havaile .......... või minna USA läänerannik (Los Angeles, Las Vegas, Suur Kanjon) koos Havai'ga? Ainult sõit ja majutus maksavad esiese varjandi puhul 25 000 eek ja teise varjani puhul 45 000 eek. Sellele lisanduvad söök + viisa + ekskursioonid. . Palun andke soovtusi ja põhjendusi, et miks valida ühte neist?

Ette tänades!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased