Kas hääletama mõttekam hakata Valga või Ikla kaudu?

Plaan jõuda välja Hispaaniasse... Kuulsin et Häädemeestel pidi olema miski eesti rekkate tankla, kus saab hästi auto peale... et siis ikka Ikla kaudu? Kust rohkem sõidukeid liigub?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased