Kas alaealine võib üksi piiri ületada?

Tere! Sooviksin teada, et kas 17. aastane inimene võib ületada piiri üksinda? Mitte et tahaksin üksi reisida aga nt. kui lähen sellise sõpradegrupiga ( enamvähem samaealised)...ja tahan piiri ületada, kas see on siis võimalik? Pass jms asjad muidugi olemas ;) .

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased