Tahaksin koos lapsega (1.a ja 10k) minna puhkama soojale maale. Paljud käivad reisil nii väikeste lastega aga tavaliselt minnakse ikka kahe lapsevanemaga, mina aga läheksin üksi. Kas keegi on nii käinud ja mis üldse sellest arvate?