Kuidas ja mida võib Tuneesiast kaasa tuua? Palju alkoholi? On seal mingi nn.rahvusjook?Ja kas on mingi ... ma ei tea kilode arv või...et suveniirid ja asjad...kui palju võib midagi tuua ja mida ei tohi jne? Mitte et ma sinna mingi ostureisile läheks või kastide viisi asju tahaks tuua aga lihtsalt peaks teadma neid asju, et hiljem probleeme ei tekiks?
Et kui ma lähen 15+5 kilo asjadega siis et kui tagasi tulen 15+ 7 kilo asjadega? mis siis saab? Ülekilode eest maksta ja kui palju?
Milliseid reise soovite seal kohapeal võtta ja mis hinnaga need on?