Juuni Patagooniasse

Tere,

Sõidan siis juunis Argentiinasse ja tahaks jubedalt minna ka Patagooniasse.. aga seal on sel ajal talv ja räägitakse, et seal on siis väga külm ja seal pole vist see nö hooaeg. Vaatasin läbi mõned seiklusturismifirmade kodulehed, ka nemad sinna juuni - oktoober reise ei tee.. Kas keegi on sinna sellisel ajal sattunud? Kas tasub sinna üldse minna siis või peaks ikkagi ainult Põhja-Argentiinas ringi vaatama (Iguazu koski on nagunii plaanis vaatama minna).

Tnx ette, kes viitsib nõu anda;)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased