Juhiload

Sõidan 5ks kuuks Floridasse (4 kuud seal, 5. kuu rändan ringi). Nüüd tahakski teada, et kas ma peaksin oma load ära tegema enne sõitu või oleks äkki üldse mõtekam kohalikud load teha? Olen kuulnud, et mingi paar kuud üldse saab eesti lubadega sõita, siis tuleb juba kohalikud teha. No põhimõtteliselt ma ei teagi mitte midagi täpselt, kuidas see lubade tegemine seal üldse välja näeb jne. Ühesõnaga teie, kes te omate teadmisi selles vallas - PALUN! - olge nii armsad ja jagage neid minuga!

Mari

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased