ohh, palun jälle abi rumeenia keelega:-)) Si eu te vreau mult, mult pentru toata viata mea.Tu esti pentru mine totul in viata mea eu nu pot sa traesc fara tine.Eu vreau ca tu imi aduci pe acest pamint un copil care o sa ne dea fericire si bucurie si noi doi o sa fim mai mult legati unul de altul. Esti tot timpul in gindul meu si in inima mea.Te jubesc mult dragotea mea. Suur tänu kes aitavad:-))