kas keegi on küprosele minemas jaanipäeva paiku? ise kavatsen minna väikese seltskonnaga. kuidas sel ajal seal kandis tavaliselt tööga on? järsku ka mõned kohal olijad jagavad infot selle kohta kuidas ise sinna said ja muid vajalike asju mida esimest korda minnes teadma peax;) minu `kontakt on [email protected]