Tere! Olen lugenud siin palju postitusi, kus välismaal elavad inimesed sõna võtavad. Mind aga huvitaks, kuidas teil algus oli. St, et kuidas idee ära minna teostus. Kas oli keegi tuttav ees, kes oli nö. mentoriks, või otsisite juba siin mõne töökoha, või läksite lihtsalt kaks kätt taskus ja jäitegi kuskile pidama? Eelkõige huvitab mind just Hispaania eluoluga kohanemine ja sinna jäämine. Tervisi Teile kõigile, kes olete julgenud riske võtta ;)