Kallid milaanokad ja teised teadjad. Andke palun nõu, milliseid riideid reisile kaasa võtta. A'la, kas on tarvis soojemat jopet või piisab jakist/pintsakust? Või kas lühikeste pükste ja T-särgi jaoks on veel varavõitu? Ilmateade näitab soojakraade 9-23. No mitte ei suuda otsustada. Ei tahaks nagu tervet riidekappi igaks juhuks kaasa tassida, samas ei viitsi ka kohe poodi soojemaid riideid ostma minna. Suurimad tänud ette!