Iga reisija raamatupidajaks?

Kas teile ka tundub, et lennufirmad oma boonusprogrammidega põhjendamatult tihti lollitavad kliente? Et muudkui lendad, aga tulutoovad punktid jäetakse arvestamata? Mul küll kuidagi sageli. Ja otsi siis neid vanu piletikontsu ja boodingkaarte ja mida veel. Lennufirma arvates peab vist igal reisijal olema nende jaoks eraldi sahtel või terve arhiiv, et kui mingi poole aasta pärast loed saabunud paprist, et jälle on mingilt lennult või segmendilt jäetud punktid minu arvele kandmata, kuigi kaardinumber broneeringus olemas ja puha. Eriti masendav on Estonian Air, kelle lendudelt punktid tihtipeale SASi kaardile ei jõua.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased