Ida-Euroopa trett

Siin on küll olnud nii mõnedki soovitused Euroopa reisiks, kuid palun siiski häid nõuandeid ja ideid. Plaan minna peaaegu kaheks nädalaks oma autoga reisule Ida-Euroopasse. Alustada Eestist ja sõita läbi Poola, Slovakkia ja Ungari, kus tahaks näha ka vormelietappi. Sealt edasi Viini ja Saksamaale, siis juba kodutee jälle jalge alla võtta. Palun Teie lahket nõu ja abi. Mida vaatamas käia, missugust marsruuti läbida (teed), mida vältida. NB! Ja võib-olla on kellelgi ka häid soovitusi öömajade suhtes. Ette tänades Ann

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased