Lähme 2-aastase ja 7-aastase lapsega paariks päevaks Helsingisse ja sooviks kaks ööd hotellis ööbida. Sõelale on jäänud Scandic Simonkentta, Scandic Marski, Scandic Grand Marina ja SAS Seaside. Kas oskab keegi kommenteerida, kas on kogemusi nende hotellide kohta. Ise küll hetkel langetan otsuse Simonkentta kasuks, sest tundub nagu kõige mugavam ja kesklinnas asuv ja igale poole pääseb kergesti liikuma. On kellelgi mingeid kogemusi?