Tere,
küsimus selline, et kas kellelgi on head/väga head kogemust mõne korteri või maja üürimisega Lõuna-Horvaatias? St huvitab just see, et kui keegi on käinud, rentinud ja väga rahule jäänud ning oskab mind varustada vastavate inimeste kontaktandmetega, kellelt majutust oleks võimalik saada. Niipalju veel infoks, et oleme kolme-neljakesi, soovitav oleks mereäärne piirkond, kaugus asustusest pole oluline, saared sobivad samuti.
Soovitused, a la majutust pakkuvaid saite on seal palju või et kohale minnes leiab ka majutuse, kuna pakkujaid seal üleliiagi, mind enam eriti ei aita. :( Olen nimelt saitidel suhteliselt palju juba uidanud ja variante ka leidnud, aga mõtlesin et äkki kellelgi on jagada mõni eriti tore kogemus, enne kui broneeringud ära teen.
Vastutasuks võin siis varustada mõningate toredate paikade kontaktandmetega Sitsiiliast (eelmise aasta kogemused).
Päikest! Reisisell