Tere!
Pole küll väga teema kohane postitus, aga sooviks teada, kas Gran-Canarialt kodustele kaarti saates ei panda enam postkaardile ühtegi templit? Märtsis sai sealt üks saadetud, kuna aga aadressiga oli mingisugune jama siis arvavad kodused, et see on ala postitatud eestist?