Soov minna suve lõpus Hispaaniasse seljakotiga koos viie aastase lapsega viieks nädalaks.Kas keegi oskab öelda,kuidas seal rongi liiklus on - kas saab nendega ka väiksematesse küladesse või on mõtekas kasutada bussi!Ööbimiseks tahaks kasutada kämbinguid aga kas need on mõeldud ainult autga sõitijatele või saab ka ühistrantspordiga?