Kas kellelgi on midagi öelda hotelli Villa Garbi ( Costa de Brava, Lloret de Maris) kohta? Mõistan, et hinnatase on suhteliselt madal-seega eriti palju ei ootagi, kuid milline on üldmulje: puhtus, söök, asukoht , rand, võimalus öösel rahulikult magada ( pean silmas, kas tänavalt tulev lärm häirib või mitte). Kui on kogemusi, siis jagage. Tänud ette.