Hei,
kuna ma ei ela Tallinas, siis küsimus on järgmine, kas Hiina saatkond aktsepteerib raha ümbrikus?Olen alati saatnud passi ja muu staffi postiga ( väljaarvatud Iraani saatkond kes ei aktsepteeri raha ümbrikus ).On kellegil kogemusi?
Tänud, Argo