Tere. Kas keegi oskab kommenteerida fakti, et Sterlingu leht pakub septembriks pileti hinnaks Helsingist Kreetale 462.-(!!!!) euri, tagasi aga 70/80.- euri? See ei ole ju loogiline või kuidas?