plaan l6una rootsist helsingisse hääletada suvel. keegi on soomes hääletamas käind? kuidas seal p6hjas kliimasituatsioon on juuni alguses? ja palju seal autosid liigub? ma just m6tlen et seal p6hjapool on suht h6re see asustus. rootsis on suht kehv yldse selle hääletamisega. k6ik vahivad nagu imelooma. loodan et soomes on parem.
w