Tervist!
Kindlasti jube läbinämmutatud teema, aga on plaanis nüüd kohe juuni alguses häälega hispaaniasse kütta ja seal mõneks ajaks kanda kinnitada. Ainult et küsimusi on kole palju, ehk siin osatakse vastata. Kõigepealt skeemist lähemalt. Alguses on plaan lennukiga saksamaale minna ning sealt edasi juba vastavalt sellele kuidas võimalik hispaaniasse jõuda. Keegi võiks nüüd rääkida, kui lihtne on seal mingit tööd leida, kui minna nö. kaks kätt taskus lihtsalt kohale? Kõrgelennulisi unistusi pole, kõlbab igatsorti töö millega vähegi ära elataks ennast. Teiseks oleks kole hea, kui oleks võimalik mõne hea eestlasega kohapeal kokku saada (täpsemalt mallorca kandis ilmselt), kes aitaks niiöelda sisse elada. Ei mõtle seda, et ripuks nuhtluseks kaelas, vaid et lihtsalt oleks koos lõbusam elu nautida. No ja muidugi seda ka, et kui keegi soovib ühineda, siis võtke aga ühendust. Ise olen 18M ja tõeneaoliselt tuleb veel üks 17 aastane neiu kaasa, kes aga koha peale pikemaks ei jää.
mihkel(ät)kosmonaut.ee