tere
oskab keegi selle hotelli kohta midagi head/halba rääkida? kui kaugel ta keskusest on? novatours ütleb, et 5km, hotelli kodukas, et 2,5km. kumb siis õige? kas keskusesse on võimalik jala minna, on seal mingi mereäärne promenaad? või vaid takso/bussiga?
Kuidas hotelli rand on? puhas? heleda liivaga? vesi ka ilus puhas?
toidud? personal? vabaaja tegevus, mida seal teha saab? laste jaoks ok koht? jne.
aitäh kes oskavad ja viitsivad vastata!