Kas Gambias saab ööbida ainult hotellides või on miskit B&B või telkimiskohtade sarnast ja kas isekäimisvõimalus on arvestatav või tuleb igaks juhuks kasutada ikka turismifiramde poolt pakutavaid teenuseid?