FlygbussarnaKombi

Käisime just Stockholmis ja tulime Arlanda lennujaamast kesklinna Flygbussarnaga. Võtsime Kombi piletid, mis tähendab, et selle bussipiletiga saab sõita terve päev kuni kella 04.30-ni ühistranspordis tasuta. Kuna hotell oli kesklinnast kaugemal (Solnas), siis arvutasime, et tasub ära. Täiskasvanu oma maksis 140 ja ISICuga pilet 111 SEKi. T-centralenis läks kõik hästi ja toimis, aga kui hakkasime Solnast tagasi tulema, siis enam ei töötanud metoos ja see tüüp, kes seal istus ütles, et tema pole näinudki sellist piletit - nii pidimegi ostma 20 SEKised üheotsapiletid. Tagasi Solnasse sõites piletid jälle töötasid (T-centralenis). Ilmselt töötavad need piletid ainult suuremates jaamades ja väiksemas jaamas ei saa neid masinast läbi tõmmata, vaid seal istuv tüüp peab läbi laskma. Ise olime lollid, et lisapileti ostsime. Järgmine kord oleme targemad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased