F1 Saksa GP

Hei! Ma plaanin minna 28-30.juulil toimuvale saksa GPle ja mind huvitab, et kuidas jõuda keset suve kõige odavamalt lõuna-saksamaale, Hockenheimi? Soovitavalt lennukiga. Rongiga läheks ka, aga ma ei tea, kas nii kuidagi sinna saabki üldse. Ja selline küsimus ka, et kas mõni eestalne ka seal leidub, kes öömaja saaks pakkuda.. või vähemasti teaks mingeid odavaid ööbimisvõimalusi? Üldiselt kuluks igasugune info ära, mida sinna GPle minnes teadma peaks. Ja äkki on keegi nõus isegi kampa lööma?:D

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased