Hei! Kuidas on läpaka Austraaliasse kaasavõtmisega lood? Tean, et elektroonikat tohib riiki kaasa võtta 900 AUD piires, aga no läpakas, fotokas, telefon jne lähevad kohe kindlasti üle selle piiri... Millised on kogemused? Tänud!