Kas tõesti on see nii hull koht elamiseks kui siis kirjutatakse? Kas hullem kui Bayswateri ja Paddingtoni hostelid? Kas on mõtekas võtta üksi tuba või kolmekesi? Kaua sealt metrooga nt. Victoria peatusse sõidab.