Tere!
Ma vaatasin Austraalia viisa taotlemise kodulehte ja siis sattusin lehele kus saab taotleda Austraalia citizenship'i. Kas see on kodakonsus? Ei viitsi hakata viisadega jamama, sest mul on kindel otsus sinna minna ja jäädagi.
Aitähh teadjamatele kes viitsivad vastata. Kui on veel mingit olulist infi siis andke teada :)