kas keegi on käinud prantsusmaal mujal piirkondades kui lõunas ja oskab soovitada piirkondi, kus näeks kõige ehedamalt pr. külasid ja nende elu? Kas me hirm üleküllastunud turistide kohta lõunas on üldse põhjendatud? Minek oleks lennukiga kohale ja edasi busside/rongidega ja jala.