Tere, s6idan juunis Peruusse ja j22n sinna kuni augustini. Ega keegi ei tea kas seal ka m6nda eestlast leidub? Elan p6hiliselt Limas, aga proovin v6imalikult palju ringi r2nnata. Kadrin