Hei!
Siin ikka satub uhtelugu ja liigagi tihti kostma hoikeid stiilis "kes inglismaal, kaed pusti!" jms. Tekkis mote, et suunaks teid, kes te Orkut'i kasutajad olete siia:
http://www.orkut.com/Community.aspx?cmm=9962621
O.