Dubrovnikust ära.

Vaatasin kaardilt, et ainuke Dubrovnikust minev tee põhja poole läheb ca 10 km läbi Bosnia. Kaardil sellel kohal keelumärk. Kas tegelikkuses saab sealt ikka läbi ja kas rendiautoga võib olla probleem, kui korraks Bosniasse satud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased