tere. kes on käinud dubrovnikus, äkki oskate soovitada, mida seal huvitavat käia-vaadata? kas seal piirkonnas on mõni eriti huvitav saar, rahvuspark vms? kas keegi teab, kuidas seal peaks ilm sel ajal olema? kaasas on ka 1,5a laps ja see paneb seiklustele natukene piirid peale.